o festiwalu

Najlepsze restauracje, jedzenie i klimat!

o nas

Festiwal Restauracji Śląskich to kultowe wydarzenie, a udział w nim biorą najlepsze, śląskie restauracje. Lubimy Was zaskakiwać, dlatego każda edycja to zupełnie inny temat przewodni, w myśl którego Szefowie Kuchni tworzą autorskie sety menu. Już 22 września dowiecie się „Dokąd tupta jeż”.

Festiwal zrzesza wyjątkowe restauracje ze Śląska, a Ty możesz poznać ich kunszt kulinarny    w bardzo atrakcyjnej cenie. W tej edycji festiwalowe menu opiera się na sezonowych pysznościach polskich sadów – jabłkach wykorzystanych w zaskakujących i rozbudzających zmysły daniach. Set menu w wersji mięsnej lub wege składa się z zupy, dania głównego, deseru i napoju oraz niespodzianki od Szefa Kuchni. To wszystko tylko za 79 zł od osoby!

Wrzesień w Polsce to idealna pora na jabłka i jeże doskonale o tym wiedzą, dlatego tuptają prosto na Festiwal Restauracji Śląskich, by odkryć zupełnie nieznany dotąd potencjał polskiego jabłka.

Dlaczego warto?

Razem z Festiwalem Restauracji Śląskich odkryjesz ciekawe miejsca w swojej okolicy. Najlepsi szefowie kuchni tygodniami pracują nad festiwalowym menu dla każdej z restauracji – możesz odwiedzić je wszystkie i w każdej poznasz zupełnie inne, nowe smaki i odkryjesz niezwykłe kompozycje dań, które zaskoczą Cię nieoczywistymi połączeniami i sposobem podania. 

Nasi szefowie Kuchni

Dla naszych Szefów Kuchni gotowanie jest sztuką, a każde danie przygotowane jest z dbałością o najmniejszy szczegół, aby smak
i sposób podania gwarantowały Wam wyjątkowe doświadczenia nie tylko kulinarne, ale i wizualne.
Każde danie jest rezultatem pasji, pracy, miłości do sztuki kulinarnej i nieograniczonej wyobraźni mistrzów kuchni.

FRS-14

Krzysztof Peć

teppanyaki-30

Łukasz Szymon Gamoń

IMG-20221023-WA0004

Dorota Blacharczyk

Obszar roboczy 1-100

Bartosz Boroń

Jak działa festiwal?

Festiwal zrzesza wyjątkowe restauracje ze Śląska, a Ty możesz poznać ich kunszt kulinarny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Festiwalowe menu to „Top of the top” sztuki kulinarnej. Trzydaniowy zestaw w wersji mięsnej lub wege z napojem to tylko 79 zł. 

Zarezerwuj stolik i odkryj nowe oblicze gotowania.

1. Zastanów się z kim chcesz spędzić wspaniały wieczór

2. Wybierz najlepsze menu – jedno lub kilka

3. Zarezerwuj stolik

4. Ciesz się wspaniałym wieczorem!

Partnerzy

Shopping Cart